Valné zhromaždenie š. f. Bon café

minDňa 15. 11. 2023 sa na našej škole uskutočnilo Valné zhromaždenie študentskej firmy Bon café. Študentskú firmu Bon café založili študenti IV.BW, odbor hotelová akadémia v rámci predmetu aplikovaná ekonómia, ktorú zastrešuje nezisková nadácia JA Slovensko. Manažment študentskej firmy oboznámil svojich akcionárov, ako aj hostí z radov študentov celej školy so stanovami a podnikateľským plánom. Predmetom podnikania š. f. Bon café bude výroba a predaj teplých a studených nápojov, výroba a predaj sladkých a slaných pokrmov, predaj rozmarínového oleja a výrobkov z arónie. Š. f. Bon café chce vyplniť dieru na trhu školy ponukou chutných desiatových polievok, ako aj rôznorodých jedál. Manažment š. f. Bon café poďakoval akcionárom za prejavenú dôveru a prisľúbil, že ich finančné prostriedky dobre zhodnotí.

Ing. Elena Taranová
PK ekonomiky, učiteľka APE