Súťaž zručnosti našich hostinských

minDňa 27.03.2024 MOV Bc. Oľga Hrabovská usporiadala súťaž zručnosti s II.ET učebného odboru hostinský, hostinská pod názvom VEĽKONOČNÉ MENU.

Súťaž prebiehala na stredisku praktického vyučovania na Trenčianskej ulici. Žiaci preukázali svoje vedomosti a zručnosti pri nastieraní slávnostných veľkonočných tabúľ, pri príprave studených predjedál a dezertov. Našimi hosťami boli Ing. Gréta Palková, PhD.,  zástupkyňa riaditeľky pre praktické vyučovanie a Ing. Elena Peterková - ekonómka školy.

Spolu s ostatnými členmi hodnotiacej komisie vyzdvihli prácu našich žiakov a všetkým udelili I. miesto. Z rúk pani zástupkyne Ing. Gréty  Palkovej, PhD.  žiaci obdržali diplomy, pani ekonómka Ing. Elena Peterková im podarovala krásne perá a sladkosti.

Žiaci sa potešili i čokoládovým  vajíčkam a vareškám, ktoré boli ozdobené peknou stužkou. Všetky činnosti zaznamenala i kamera televízie Pohoda.

Bc. Oľga Hrabovská
majsterka odborného výcviku