Stolári nám spríjemnia Deň zaľúbených a prichádzajúcu jar

minSvoju radosť z práce a kreativitu opäť ukázali naši stolári. Počas vyučovacích dní na odbornom výcviku vyrábali výrobky z dreva a drevných materiálov, ktorými potešili všetkých žiakov i zamestnancov školy. Zvolili si romantickú tematiku Deň sv. Valentína, ktorý každý pozná ako deň  zaľúbených  a tiež sa inšpirovali aj prichádzajúcim jarným  ročným obdobím. Žiaci vyrábali srdcia rôznej veľkosti, kvety, zajačikov a kraslice. Pri práci im pomáhal aj pán majster Bc. Pečenkár. Jeho rady a skúsenosti boli pre našich stolárov veľmi užitočné.

Všetky krásne výrobky museli prejsť dlhou cestou pílenia, dlabania, vŕtania, frézovania,   brúsenia  a jednotlivými technologickými postupmi povrchovej úpravy materiálu.

Uvedené výrobky budú zdobiť interiér našej školy.

Ing. Gréta Palková, PhD.
zástupkyňa riaditeľky pre praktické vyučovanie