Ročníkový banket hotelákov

minJe tradíciou každej hotelovej akadémie, že žiaci počas piatich rokov štúdia zrealizujú banket pre svojich rodičov, kde predvedú svoje zručnosti a skúsenosti nadobudnuté počas štúdia. Inak tomu nie je ani na našej škole. Banket je najvyššia forma spoločenského podujatia gastronomického charakteru, náročná nielen na prípravu, ale aj na samotný priebeh, ktorý má veľmi slávnostný charakter.

Naša trieda – IV.BW si tiež pre svojich rodičov a ďalších vzácnych hostí dňa 16. 02. 2023 pripravila slávnostný banket. Súčasťou večera bola okrem vynikajúcej, viacchodovej večere podávanej banketovým systémom obsluhy (čašníci obsluhujú jednotne a naraz všetkých hostí) aj prezentácia jedinečných výrobkov študentskej spoločnosti Coffee punch, ktorú tiež prevádzkujeme v rámci predmetu aplikovaná ekonómia a s ktorou sme zožali už viacero úspechov aj v zahraničí. Chceme poďakovať všetkým, ktorí sa akokoľvek formou  podieľali na tomto čarovnom povalentínskom večeri.

Študenti IV.BW
študijný odbor hotelová akadémia