„Prešiel čas prázdnin slnečných a babím letom vonia vzduch…“

minSkončili sa dva mesiace letných prázdnin, ktoré sa stali už len spomienkou. 4. septembra 2023  naša  škola opäť ožila a jej brány sa otvorili.

Na školskom dvore sa stretli študenti a pedagógovia. Plní očakávania boli hlavne prváci. Nový školský rok 2023/2024 všetkým prinesie nové výzvy a skúsenosti. Otvorila ho svojím slávnostným  príhovorom  riaditeľka školy Ing. Oľga Ilenčíková. Privítala všetkých prítomných, predstavila nových pedagógov a  triednych učiteľov prvých ročníkov v učebných i študijných odboroch. Vyslovila veľa milých a povzbudivých slov a každému zapriala  úspešný štart do nového školského roka, ktorý je  možnosťou posúvať sa vpred a dokázať viac ako predtým. Tak nech sa nám vydarí!

Mgr. Jarmila Čásarová
PK všeobecnovzdelávacích predmetov