Obavy boli zbytočné – lyžiarsky sa vydaril

minŽiaci našej školy absolvovali v dňoch 17. 12. 2023 až 21. 12. 2023 lyžiarsky a snoubordingový kurz. Obavy, či bude v pomerne skorom termíne dostatok snehu, sa však rýchlo rozplynuli. Najlepšie lyžiarske stredisko na Slovensku, Jasná, nás ani druhý rok po skončení pandemickej prestávky nesklamala.

Snehu bolo dostatok a keď sa k tomu pridalo aj nádherné slnečné počasie, tak o dobrú lyžovačku bolo postarané. Aj ubytovacie a stravovacie zariadenie malo vysoký štandard. Okrem zoznámenia a zdokonalenia sa v lyžovaní sme aktívne žili aj mimo svahu – pre žiakov bol pripravený bohatý program prednášok a zábavných aktivít. Môžeme teda konštatovať, že lyžiarsky kurz sa aj tento rok podaril na jednotku – výborne sme si zalyžovali, dobre sa zabavili, vznikli nové priateľstvá a všetci sme sa vrátili v poriadku domov.

Mgr. Filip Tallo
vedúci kurzu