Kam na strednú

minVýstava stredných škôl Trenčianskeho kraja Kam na strednú sa konala 30.11.2023 v športovej hale M-ŠPORT v Trenčíne. Širokú ponuku našich študijných a učebných odborov na nej prezentovala pani zástupkyňa pre praktické vyučovanie, Ing. Gréta Palková, PhD. a kariérová poradkyňa, Ing. Jana Pomajbová. Organizátorom podujatia bolo Národné kariérne centrum, ktoré takéto výstavy organizuje aj v iných krajoch. Hlavným cieľom organizátora a vystavovateľov je pomôcť študentom základných škôl pri výbere štúdia a budúceho zamestnania. Výstavy sa zúčastnilo viac ako 2000 žiakov základných škôl, ktorých veľmi zaujala ponuka našich študijných možností. Veríme, že sme im napomohli v ich neľahkom rozhodnutí a budú mať pri výbere školy správnu voľbu.

Ing. Jana Pomajbová
Kariérová poradkyňa