Chata Rozárka

minŽiaci prvého ročníka nadstavbového štúdia v odbore podnikanie v remeslách a službách a prváci z našej obchodnej akadémie sa 12.12.2022 zúčastnili besedy, ktorú nám prišli sprostredkovať Katka a Andrej Pavlačkovci z rodinnej firmy, prevádzkujúcej Chatu Rozárka v Hornej Súči – Dúbrave.

Pútavé rozprávanie príbehu budovania ich prevádzky – od počiatočného zámeru, cez realizáciu, financovanie a spôsob objednávania služieb podložili skvelou prezentáciou najvýznamnejších momentov a obrazov z ich podnikania, ktorá zaujala žiakov po obsahovej, formálnej i ľudskej stránke.

Sme vďační za tento zážitok a motiváciu, ktorú nám sprostredkovali a ukázali tak, že i v neľahkých legislatívnych podmienkach v hotelovom a gastro sektore, sa môže stať služba zákazníkom a podnikanie vášňou, radosťou a úspechom.

PaedDr. Marcela Konáriková
PK ekonomiky