Boli sme podporiť našich súťažiacich na veľtrhu podnikateľských talentov

minDňa 28. 3. 2023 sa študenti III.BW, II.AW, III.AW a IV.BW (študijné odbory obchodná a hotelová akadémia) pod dozorom Ing. Eleny Taranovej, PaedDr. Marcely Konárikovej a Ing. Mgr. Jána Ragana zúčastnili exkurzie do Avion shopping parku v Bratislave. Dôvodom bol Veľtrh študentských firiem, ktoré zorganizovala nezisková nadácia JA Slovensko. Na veľtrhu vystavovalo svoje produkty z celého Slovenska viac ako 50 študentských firiem. Medzi nimi boli aj naše 2 firmy – VitaBomb a Coffee Punch, ktoré mali  vkusne vyzdobený stánok a vzorne reprezentovali našu školu. Naši druháci a tretiaci  si takto mohli pozrieť naživo, ako prebieha najdôležitejšia akcia programu aplikovanej ekonómie a inšpirovať sa, pretože na budúci školský rok budú aj oni prezentovať svoju firmu so svojimi produktmi.

Ing. Elena Taranová
učiteľka odborných predmetov