Autoopravári si pozreli výrobu autochladičov

minDňa 1.12.2022 žiaci I.FT triedy  učebného odboru autoopravár - mechanik v rámci predmetu odborný výcvik sa zúčastnili odbornej exkurzie vo výrobnom závode Nissens Cooling Solutions SK Čachtice. Firma  sa zaoberá výrobou autochladičov.  V úvode pred areálom závodu našu delegáciu privítal technológ spoločnosti Ing. Ľubomír Blažek. V zasadačke výrobného závodu nás sprevádzajúci oboznámil s organizačnou a výrobnou štruktúrou podniku. Po úvodnej časti žiaci boli sprevádzaní jednotlivými úsekmi výroby, kde  boli postupne oboznamovaní s celým procesom výroby až po diagnostickú časť, kde sa tlakovými skúškami kontrolovala bezporuchovosť vyrobených chladičov.

Odborná exkurzia svojím obsahom  žiakom poskytla rozšírenie si vedomostí vo svojej učebnej profesii autoopravár -  mechanik.

Ing. Ľubomír Polák, majster odborného výcviku
predmetová komisia odborného výcviku