Náš víťazný projekt cestovného ruchu má pokračovanie

minDňa 23. - 26. januára 2020 sa v Bratislave konala medzinárodná výstava cestovného ruchu ITF Slovakiatour, na ktorej sme sa zúčastnili aj my, žiaci III.AW študijného odboru manažment regionálneho cestovného ruchu. Ako jeden zo sprievodných programov s výherným projektom Po stopách Báthory sme vďaka Ministerstvu dopravy a výstavby ciest Slovenskej republiky mohli reprezentovať región Čachtice v národnom stánku Slovenska.

Prvé dva dni, vo štvrtok a piatok, sme predstavovali náš projekt aj na hlavnom pódiu haly B2. Počas celej výstavy sme propagovali obec Čachtice v národnom stánku, kde sa s nami mohli návštevníci veľtrhu aj odfotiť, poprípade degustovať víno z Čachtických chotárov. Mali sme tú možnosť, stretnúť sa so známymi osobnosťami, ako napríklad s niektorými čelnými predstaviteľmi vlády, s pánmi Igorom Kmeťom st., Vladimírom Voštinárom a Milanom Zimnýkovalom „Juniorom“. Celé štyri dni boli pre nás síce náročné, ale získali sme veľa skúseností, ktoré sú v našom živote nenahraditeľné. Sme radi, že sme túto príležitosť dostali a mohli tak prezentovať našu školu a obec Čachtice, s ktorou máme spoločné Memorandum o spolupráci.

Skúsenosti, ktoré sme v Bratislave nadobudli, využijeme už 13. - 16. februára v Prahe. Dostali sme pozvanie predstaviť tento projekt na HOLIDAY WORLD & REGION WORLD Praha 2020, na medzinárodnom veľtrhu cestovného ruchu a regionálnej turistiky v Prahe, kde sa už veľmi tešíme Smile.

 

Karolína Adamcová, Naďa Psodorovová, III.AW
manažment regionálneho CR