Prváci hoteláci na koncoročnom výlete

minZáver školského roka sme si spríjemnili nádherným dvojdňovým koncoročným výletom, na ktorý sme sa vybrali 25. júna 2019. Ako prváci, študijného odboru hotelová akadémia, sme sa veľmi tešili na náš výlet, ktorý sme strávili iba so svojimi spolužiakmi, triednou učiteľkou Ing. Jankou Pomajbovou a na cestách nás sprevádzala Ing. Janka Podperová. Krásu Vysokých Tatier sme začali obdivovať už počas prvých momentov. Ubytovali sme sa v penzióne Partizán v Hornom Smokovci a hneď sme sa vybrali do Tatranskej Lomnice a odtiaľ lanovkou na Skalnaté Pleso. Úžasným výhľadom na Lomnický štít, Svištiu krajinku, Skalnaté Pleso a Observatórium sme začali túru tatranskou magistrálou okolo Skalnatej chaty. Našou ďalšou zastávkou bola Zamkovského chata a ďalej sme prechádzali okolo Obrovského vodopádu, Rainerovej útulne až sme sa dostali na Hrebienok. Prvú túru sme ukončili jazdou pozemnou lanovkou do Starého Smokovca a opäť pešo sme prešli do Horného Smokovca. Druhý deň sme sa presunuli do Ždiaru a odtiaľ nás čakala turistika do Bachledovej doliny, v ktorej sa nachádza úžasný Chodník korunami stromov. Počas nášho výletu bolo nádherné počasie, ktoré nám dovolilo v plnej kráse si užiť nádheru našich veľhôr.

I.BW s triednou učiteľkou Ing. Pomajbovou